ТЕХНОЗАХИСТ від СК «Арсенал Страхування»

16/06/2015

ТЕХНОЗАХИСТ від СК «Арсенал Страхування»

«31 грудня 2014р. в магазині «Фокстрот» я придбала новорічний подарунок для своєї восьмирічної донечки – її перший мобільний телефон, марка Lenovo. Продавець-консультант одразу запропонував мені його застрахувати. Я погодилась і оформила страховку «Технозахист» від СК «Арсенал Страхування» – коментує Юлія Циганкова з Києва.

«Донечка дуже раділа подарунку і цінувала його, але 09 квітня 2015р. вона пішла на вулицю і через годину прибігла дуже засмучена, бо з кишені зник телефон. Я подзвонила на її номер, але телефон вже був вимкнений. Через деякий час зв'язок з’явився, однак слухавку ніхто не брав, і я пішла до відділення міліції з надією про допомогу та написала заяву про те, що трапилося. З того часу жодних новин про телефон не було.

Для моєї доньки це не тільки матеріальна шкода, а в першу чергу − моральна. Телефон я брала у кредит і на момент події ще за нього не розрахувалась, тому інший телефон придбати не мала змоги.

Я не сподівалась, що страхова компанія щось мені виплатить, особливо в нинішній час. Проте була дуже приємно здивована, тим, що СК «Арсенал Страхування» виплатила мені вартість мобільного телефона.

Хочу висловити свою вдячність страховій компанії за підтримку, а також продавцю-консультанту магазину «Фокстрот» за те, що своєчасно зорієнтував мене на правильне рішення, яке зараз дає мені можливість придбати новий телефон для моєї коханої донечки».