СК «Арсенал Страхування» виплатила близько 700 тис. грн. клієнту за договором КАСКО

02/12/2016

СК «Арсенал Страхування» виплатила близько 700 тис. грн.  клієнту за договором КАСКО

Нещодавно СК «Арсенал Страхування» виплатила 767 780 грн. своєму клієнту у зв’язку з ДТП. Подія відбулася на трасі Київ-Харків. Через несприятливі погодні умови водієві не вдалося справитися з керуванням, внаслідок чого автомобіль закрутило і знесло з дороги, спричинивши сильне зіткнення. На щастя, водій залишився живим та неушкодженим.

Вартість автомобіля клієнта становить понад 1,5 млн. грн. За оцінками експертів СТО, сума, необхідна для відновлення автомобіля – 767 780 грн. Згідно з умовами договору КАСКО «All Risks», який був укладений із клієнтом, була виплачена повна сума на відновлення авто.

Ніхто не очікує, що саме він може потрапити в таку ситуацію, тому для водія це стало чималим потрясінням.

«Я завжди розраховую на власні сили, тому і не був готовим до того, що в якийсь момент відчую, як автомобіль виходить з-під мого контролю. На щастя, все закінчилося добре. Щодо матеріальної сторони, то тут не було причин хвилюватися, бо автомобіль був застрахованим. А тепер я переконався, що і програма КАСКО «All Risks», і страхова компанія повністю виправдали очікування. Ніякої зайвої метушні з документами, все зрозуміло і швидко. Дякую Полтавській дирекції СК «Арсенал Страхування» за професіоналізм», - саме так прокоментував він цю подію.

Завдяки полісу страхування нашому клієнту вдалося швидко отримати компенсацію за неочікувані збитки, адже КАСКО «All Risks» – це гарантія повного захисту від будь-яких випадковостей, навіть якщо ДТП трапилося з вини постраждалого. Бажаємо нашим клієнтами бути обачливими та уникати подібних неприємностей.

Детальніше з продуктом можна ознайомитися за посиланням: https://www.arsenal-strahovanie.com/product/transport/kasko.

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) – компанія №1 на національному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 900 тис. грн. Середній термін виплат з масових збитків не перевищує 5-ти робочих днів.