Страхова компанія «Арсенал Страхування» відшкодувала за двома страховими випадками близько 3,2 млн. грн.

26/02/2015

Страхова компанія «Арсенал Страхування» відшкодувала за двома страховими випадками близько 3,2 млн. грн.

У січні Страхова Компанія «Арсенал Страхування» здійснила відразу дві великі виплати за ризиком «Викрадення». Застраховані в Компанії автомобілі BMW X6 і LAND ROVER RangeRover були викрадені невідомими особами в листопаді 2014 року і стали частиною листопадової серії викрадень автомобілів-позашляховиків, організованою невідомими особами в Києві. Розслідування кримінальних справ за фактом викрадення так і не увінчалося успіхом. Клієнти Компанії отримали страхові відшкодування в розмірі 1,2 млн. та 2,0 млн. грн. відповідно.

Нагадаємо, що минулий рік став рекордним за кількістю скоєних викрадень не тільки в Києві, а й в Україні в цілому − їх показник збільшився на 41%. За 2014 позбулися своїх транспортних засобів понад 13 тисяч осіб. Особливо до зони ризику "Угон" потрапили преміальні моделі позашляховиків і кросоверів. Зокрема в Києві до листопада минулого року кількість викрадених автомобілів цього сегменту досягла 10 штук в день, а загальна кількість викрадених транспортних засобів за неповних 9 місяців склала 1238 автомобілів.

«Незважаючи на особливості страхування КАСКО в умовах постійно зростаючого курсу долара, переваги такого страхування − очевидні. КАСКО залишається єдиним варіантом фінансового захисту від непередбачених подій. Особливо це стосується почастішання випадків викрадення автомобілів. Купуючи поліс КАСКО в нашій Компанії, Ви захищені надійним Страховиком. Завдяки якісним програмам страхування плюс своєчасним виплатам відшкодувань, СК «Арсенал Страхування» котрий рік користується довірою своїх клієнтів, входячи в ТОП-5 страховиків України за обсягом страхових премій. Наші програми КАСКО гнучкі та цікаві − вони дозволяють максимально задовольнити кожного клієнта», − зазначив Голова Правління СК «Арсенал Страхування», Сергій Авдєєв.