Дмитро Тимошенко призначений фінансовим директором компанії «Арсенал Страхування»

02/08/2016

Дмитро Тимошенко призначений фінансовим директором компанії «Арсенал Страхування»

Фінансовим директором страхової компанії «Арсенал Страхування» з 27 липня 2016 року призначений Дмитро Тимошенко, який має 18-річний досвід роботи в сфері управління корпоративними фінансами, в тому числі понад 14 років у міжнародних страхових компаніях.

До призначення Дмитро Тимошенко більше 7-ми років працював заступником фінансового директора СК «АХА Страхування», а до 2007 року – фінансовим директором страхової компанії «PZU Україна».

Дмитро Тимошенко має практичні знання всіх сфер фінансової діяльності страхової компанії, а також багаторічний досвід оптимізації та трансформації бізнес-процесів.

«Ми покладаємо великі надії на нового фінансового директора і вважаємо, що він зробить істотний внесок у подальший розвиток нашої компанії», – упевнений Сергій Авдєєв, Голова Правління СК «Арсенал Страхування». «Дмитро Тимошенко має всі необхідні якості для успішної реалізації поставлених завдань, в тому числі і колосальний досвід роботи в сфері фінансів, управління якими в нашій компанії будується на міжнародних стандартах ведення бізнесу».

У свою чергу Дмитро Тимошенко знаходить в своєму новому призначенні певний виклик: – «Я багато років пропрацював в іноземних страхових компаніях. «Арсенал Страхування» – компанія зі 100% українським капіталом. Завдання по переходу української компанії на міжнародні стандарти фінансового обліку та звітності, а також завдання, пов'язані з оптимізацією її бізнес-процесів, визначенням інвестиційної стратегії компанії, розробкою та координацією процесу бюджетування, здаються мені цікавими і новаторськими з професійної точки зору».

Дмитро Тимошенко має вищу фінансово-економічну освіту (Харківський Національний Університет ім. В.Н.Каразіна, 1998), є міжнародним сертифікованим бухгалтером (Асоціація Сертифікованих Міжнародних Бухгалтерів (АССА), Глазго, Великобританія, 2016), і в даний момент проходить навчання по програмі МВА менеджмент Києво-Могилянської Бізнес Школи.