Нова програма «КАСКО BENISH GUARD» – на варті вашого спокою та безпеки автомобіля

21/07/2016

Нова програма «КАСКО BENISH GUARD» – на варті вашого спокою та безпеки автомобіля

Нова програма «КАСКО BENISH GUARD» – на варті вашого спокою та безпеки автомобіля

Нещодавно у клієнта СК «Арсенал Страхування» трапився страховий випадок. Зловмисники намагалися викрасти його автомобіль марки BMW 520i. На щастя, автівка була застрахована в СК «Арсенал Страхування» за програмою «КАСКО BENISH GUARD», що передбачає встановлення та обслуговування супутникової системи безпеки Беніш Гард.

Чоловік відпочивав на пляжі у м. Бердянську. Своє авто залишив на парковці, неподалік кафе та не мав свій мобільний біля себе. Коли в диспетчерський центр компанії Benish GPS надійшов сигнал тривоги з автомобіля, оператор не додзвонився до власника. Тому диспетчер негайно заблокував авто і викликав поліцію, що прибула на місце події за кілька хвилин. Пізніше разом із власником та працівниками поліції був встановлений факт зламу автомобіля – двері якого були відкриті.

Завдяки оперативній роботі диспетчерського центру Benish GPS та працівникам поліції вдалося уникнути викрадення автомобіля. Клієнт вдячний СК «Арсенал Страхування» та партнерам за якість, надійність та оперативність роботи, адже його довіра та сподівання виправдали себе. При виборі страхового полісу власник авто керувався перевагами «КАСКО BENISH GUARD», за якими автомобіль отримує подвійний захист: основні умови КАСКО «ALL RISKS» (викрадення, ДТП та інші ризики) і бонус – безкоштовне встановлення системи BENISH GUARD.

КАСКО BENISH GUARD передбачає наступні умови страхування:

• вартість автомобіля більше 45 000 $.

• можливість встановлення єдиної франшизи по всіх ризиках

• витрати на евакуацію 1% від вартості авто

• виплата відшкодувань без врахування зносу

• ремонт на авторизованих СТО

• будь-який водій на законних підставах

Ми щасливі, що ситуація склалася якнайкращим чином. Завдяки перевагам страхового полісу та злагодженої роботи партнерів вдалося уникнути викрадення. СК «Арсенал Страхування» застерігає бути обачними та уважно обирати захист свого автомобіля. Детальніше ознайомитися з програмами страхування автівок можна за посиланням.