СК «Арсенал Страхування» запустила нову програму експрес страхування майна «Мій Дім»

14/06/2016

СК «Арсенал Страхування» запустила нову програму експрес страхування майна «Мій Дім»

Спеціально до початку літнього сезону, команда СК «Арсенал Страхування» запустила оновлену програму по страхуванню майна - «Мій Дім». Новий комплексний поліс експрес страхування майна «Мій Дім» є найбільш оптимальним рішенням для клієнтів, які цінують свій час, спокій та вміють бути завжди на крок попереду. Переваги програми полягають у швидкому оформленні документів, відсутності огляду майна, простому розрахунку платежу та страхового покриття. Незначна сума внеску покриває всі витрати при настанні страхового випадку.

Згідно з умовами програми експрес страхування майна «Мій Дім» дана пропозиція буде діяти протягом всього літнього періоду: з 1 червня по 31 серпня 2016 року. Поліс «Мій Дім» захистить власників будинків та квартир від таких ризиків:

  • пожежа, вибух, удар блискавки;
  • крадіжка зі зломом, умисне пошкодження або знищення майна;
  • пошкодження водою у разі затоплення;
  • сторонній вплив;
  • стихійні лиха;
  • падіння пілотованих літальних апаратів.

Клієнт може обрати програму страхування майна відповідно до форми його власності: «Арсенал-Квартира», або «Арсенал-Будинок», що включає страхування рухомого та нерухомого майна; внутрішнього, зовнішнього та інженерного обладнання, також відповідальності перед сусідами.

«Сьогодні все більше людей вкладають інвестиції в житло, а значить вони потребують додаткових гарантій його захисту, особливо, коли надовго рушають у справах, залишаючи свій дім без нагляду. Поліс по страхуванню майна гарантує своїм власникам захист, спокій та впевненість в тому, що у них вдома все добре», – коментує заступник Голови Правління СК «Арсенал Страхування» Марина Авдєєва.

Нагадуємо, що згідно з рейтингами журналу «InsuranceTOP» за перший квартал 2016 року, СК «Арсенал Страхування» входить в трійку лідерів по добровільному страхуванню майна.

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 900 тис. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.