«Арсенал Страхування » отримала статус асоційованого члена Європейської Бізнес Асоціації (EBA)

27/01/2016

«Арсенал Страхування » отримала статус асоційованого члена Європейської Бізнес Асоціації (EBA)

Страхова компанія «Арсенал Страхування» стала асоційованим членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA). Це дозволить компанії зміцнити свій статус, і відкриває нові можливості для розширення списку партнерів серед найбільших європейських, міжнародних та вітчизняних компаній, представлених в Україні.

- «Членство в найбільш впливовому і численному об'єднанні бізнесу в Україні, яким є Європейська Бізнес Асоціація, - це цінне досягнення для нашої компанії і мене особисто, як безпосереднього представника інтересів «Арсенал Страхування » в ЄВА», - заявив Голова Наглядової Ради Олександр Солоп. - «Об'єднуючи більш ніж 900 компаній, ЕВА є одним з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку. Тому для нашої компанії це важлива подія на шляху до подальшого розвитку та бізнес-партнерству».

Європейська Бізнес Асоціація на території України та за її межами є авторитетною і впливовою організацією, в ході зустрічей, прийомів і конференцій якої членами розглядаються шляхи вирішення різних бізнес-процесів, розробка нових законопроектів в Україні з метою поліпшення економіки країни і розвитку всіх сфер бізнесу.

Завдяки ЕВА , компанії отримують допомогу в налагодженні партнерських відносин з урядом і встановленню ділових зв'язків з міжнародними та українськими компаніями. Компанії-лідери, які поділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу, мають можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання і поліпшити його на користь індустрії, суспільства, економіки і країни в цілому.