«Арсенал Страхування» виходить на ринок авіаційного страхування України

01/02/2016

«Арсенал Страхування» виходить на ринок авіаційного страхування України

Нацкомфінпослуг видала страховій компанії «Арсенал Страхування» три нові безстрокові ліцензії на страхову діяльність. Про це йдеться у розпорядженні Нацкомфінпослуг №58 від 12.01.2016 року. З 12 січня страховик отримав право на здійснення обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації, добровільного страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника), а також ліцензію на страхування повітряного транспорту (авіакаско).

Згідно даних Нацкомфінпослуг обсяг ринку обов'язкового авіастрахування в Україні за 9 місяців 2015 року становив 389, 7 млн.грн. або ( 10,4 % в портфелі обов'язкових видів), а добровільного страхування авіакаско і авіавідповідальність - 14,9 млн. грн. і 8,5 млн. грн. відповідно.

«Ринок авіаційного страхування досить специфічний і вузький, однак ми бачимо певну нішу і для себе. У нас є кілька великих потенційних клієнтів, що в принципі і підштовхнуло нас до отримання даних ліцензій. Це державні підприємства.

Наступним кроком ми плануємо участь у державних закупках. Я вважаю, що поява на ринку авіаційного страхування ще одного гравця призведе до якісного поліпшення цінових пропозицій. Ми завжди виступали за прозорий бізнес і в якості головного інструмента конкурентної боротьби бачимо чесний підхід при формуванні ціни для клієнта, особливо якщо цим клієнтів є державне підприємство » - коментує Сергій Авдєєв, Голова Правління компанії .

Отримання нових ліцензій дозволить компанії «Арсенал Страхування» вийти на національний ринок страхування авіаційних ризиків та запропонувати авіаперевізникам і власникам авіапарків конкурентні умови і надійне страхове і перестрахувальне покриття. У компанії повідомили, що дані ризики планується перестраховувати за посередництва Ллойдівських брокерів на Європейському та Ллойдівському перестрахувальному ринку.

За словами Сергія Авдєєва, з приходом нового складу Комісії істотно спростився процес отримання ліцензій, незважаючи на те, що сама процедура їх видачі не змінилася. - «Нові ліцензії були отримані нами в мінімально можливі терміни згідно чинного регламенту. Тому ми, як і інші учасники страхового ринку, задоволені позитивними змінами у ставленні Регулятора до страховиків», - заявив Сергій Авдєєв.

На сьогоднішній день компанія має 28 ліцензій на право здійснення добровільних та обов'язкових видів страхування, а також планує і надалі розширювати спектр своїх послуг у перспективних сферах.