Страхова компанія «Арсенал Страхування» разом з «Богдан-Авто Холдинг» оголошує «Щедру зиму»

23/12/2015

Страхова компанія «Арсенал Страхування» разом з «Богдан-Авто Холдинг» оголошує «Щедру зиму»

З 1 грудня в дилерських центрах Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг» стартувала «Щедра зима». СК «Арсенал Страхування» виступає генеральним партнером та дарує учасникам акції Global Auto Card.

Учасникам акції, які з 1 грудня 2015 р. по 29 лютого 2016 р. придбають в дилерських центрах «Богдан-Авто Холдинг» по всій території України нові автомобілі, імпортер надасть Global Auto Card у подарунок. Решта клієнтів «Богдан-Авто Холдинг» отримають такий же картковий продукт від СК «Арсенал Страхування».

«Global Auto Card - це наш унікальний продукт, який гарантує клієнту цілий ряд переваг. Власники карток отримують страховку від нещасних випадків на транспорті, медичну допомогу у разі ДТП, 15 днів КАСКО у подарунок та сервіс повернення втрачених речей «Берегиня», - розповідає Марина Авдєєва, Заступник Голови Правління СК «Арсенал Страхування».

На час «Щедрої зими» в дилерських центрах «Богдан-Авто Холдинг» проходитимуть презентації Hyundai Tucson. У цей день у відвідувачів автосалонів буде можливість взяти участь у тест-драйві новинки, а також виграти сертифікат на знижку на оформлення поліса автострахування від СК «Арсенал Страхування». З графіком презентацій можна ознайомитися на сайті організатора. СК «Арсенал Страхування» та Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» запрошують салони приєднатися до заходів «Щедрої зими» та презентації новинки Hyundai Tucson.

В рамках «Щедрої зими» також пройде акція «Зимові шини у подарунок». Покупці автомобілів марок Hyundai, Great Wall, JAC, Skoda та Citroen отримають комплект зимової гуми у подарунок.

Акційні пропозиції акції «Щедра зима» діють по всій Україні: Київ (вул. Новокостянтинівська, 1А (Hyundai), Харків, Одеса, Запоріжжя, Кіровоград, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ, Черкаси, Дніпропетровськ, Чернівці, Миколаїв, Вінниця, Ужгород, Тернопіль, Луцьк, Рівне.

Проект буде діяти з 1 грудня 2015 р. по 29 лютого 2016 р. в дилерських центрах «Богдан-Авто Холдинг» по всій території України. Організатор – Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг». Генеральний партнер – СК «Арсенал Страхування».