СК «Арсенал Страхування» задля поліпшення якості обслуговування створила департамент врегулювання збитків регіональної мережі

02/11/2015

СК «Арсенал Страхування» задля поліпшення якості обслуговування створила департамент врегулювання збитків регіональної мережі

Страхова компанія «Арсенал Страхування» прийняла рішення створити в центральному офісі ще один департамент врегулювання збитків, який працюватиме виключно зі страховими випадками регіональної мережі компанії.

Таке рішення топ-менеджмент прийняв у зв'язку з активним розвитком регіональної мережі страховика в 2015 році, що сьогодні налічує понад 50 підрозділів по всій території України.

За словами заступника Голови Правління «Арсенал Страхування» Марини Авдєєвої, регіональні підрозділи компанії щомісяця фіксують близько 600-700 страхових подій тільки з моторних видів страхування.

У 2014-му році кількість регіональних збитків у процентному співвідношенні до загальної кількості страхових відшкодувань по компанії зросла до 73%, а в 1 півріччі 2015 частка регіональних збитків зросла до 80% від загального числа заявлених страхових випадків. − «Така динаміка не дивна, адже тільки за останній рік регіональна мережа компанії збільшилася на 25%. У 2015 році компанія відкрила ще п'ять регіональних підрозділів з продажів», − повідомила Марина Авдєєва.

Сьогодні страхова компанія «Арсенал Страхування» має три великі центри виплат у Києві, Запоріжжі та Дніпропетровську. У кожного центру є самостійні ліміти на прийняття рішень про виплату страхових відшкодувань. Крім того, функціонує мережа врегулювання у 10-ти регіональних підрозділах.

Створення окремого центру з врегулювання регіональних збитків, вважає Марина Авдєєва, дозволить компанії ще швидше та якісніше розглядати страхові випадки та виплачувати відшкодування регіональним клієнтам.

Новий департамент очолив Костянтин Палазов − керівник з десятирічним досвідом роботи в страховому секторі у сфері врегулювання збитків, має навички дистанційної взаємодії регіонального підрозділу з центральним офісом компанії, а також досвід управління процесом урегулювання регіональних збитків з центрального офісу через локальних фахівців.

«Процес врегулювання збитків − це один із основних показників рівня сервісу страхової компанії», − вважає директор департаменту врегулювання збитків регіональної мережі Костянтин Палазов. − «Арсенал Страхування» постійно прагне підвищити якість сервісу та спростити рутинні стандартні процеси, які відтягують процес отримання клієнтом страхової виплати. Зараз перед новим департаментом стоїть завдання зробити максимально доступним та професійним врегулювання навіть у невеликих регіональних підрозділах».

Довідка:

Костянтин Палазов – досвідчений та висококваліфікований фахівець з десятирічним досвідом роботи на страховому ринку України у сфері врегулювання збитків. Має дві вищі освіти. Прийшов на посаду спеціаліст відділу врегулювання збитків в Запорізьку філію страхової компанії «ВЕСКО» в 2006 році. Там придбав технічні навички врегулювання страхових подій і розслідування їх обставин.

Після придбання СК «ВЕСКО» французькою страховою групою «АХА» в 2009 році був призначений керівником відділу експертиз найбільшого центру виплат компанії «АХА Страхування» в м. Запоріжжя. У 2012 році став керівником відділу складних збитків департаменту врегулювання збитків в м. Києві.

У листопаді 2012 року Костянтин Палазов перейшов у СК «Арсенал Страхування» на позицію заступник директора департаменту врегулювання збитків. У жовтні 2015 призначений на посаду директора департаменту врегулювання збитків регіональної мережі СК «Арсенал Страхування».

Інформація про компанію

• СК «Арсенал Страхування» − компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом.

• За підсумками 2014 статутний Капітал компанії склав 55,9 млн. грн, страхові резерви – 228,8 млн. грн, активи – 473,8 млн. грн, страхові платежі – 626,9 млн. грн, страхові виплати – 127,4 млн. грн.

• Щодня компанія виплачує страхові виплати на суму близько 650 тис. грн. Середній термін виплат за масовими збитками не перевищує 5-ти робочих днів.

• «Арсенал Страхування» має ліцензії з 23 обов'язкових та добровільних видів страхування та пропонує повний спектр страхових послуг для юридичних та фізичних осіб, а також спеціальне обслуговування для корпоративних клієнтів.

• Загальна кількість персоналу компанії − близько 500 осіб. Регіональна мережа нараховує більше 50 підрозділів по всій території України.

• «Арсенал Страхування» є членом МТСБУ, ЛСОУ, Асоціації лізингодавців України та інших професійних об'єднань.

• Цілодобова клієнтська підтримка за телефоном гарячої лінії: 0 800 60 44 53 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні на всій території України).

• Сайт компанії: www.arsenal-strahovanie.com.