СК "Арсенал Страхування" провела зустріч з журналістами

09/09/2015

СК

8 вересня СК "Арсенал Страхування" провела зустріч з представниками преси, присв'ячену результатам трьох років діяльності нових акціонерів компанії. На прес-сніданку були присутні журналісти провідних ділових і спеціалізованих ЗМІ, а компанію представляли керуючі партнери - Сергій Авдєєв, Олександр Солоп та Марина Авдєєва.

Основною темою зустрічі було обговорення підсумків роботи страхової компанії «Арсенал Страхування» на тлі ринкових змін за останні три роки. Саме три роки тому нова команда акціонерів і топ-менеджерів прийшла в компанію, яка сьогодні є одним з найбільших страховиків України.

Журналістам була надана детальна інформація про акціонерів компанії, про принципи розподілу функцій і обов'язків між партнерами. Також страховики в деталях розповіли про пройдений шлях, ключові досягнення команди; про те, з якими труднощами компанія зіткнулася в кризовий, воєнний час і як їх долала.

Також на заході були представлені підсумки роботи компанії за 6 місяців 2015 року. Незважаючи на триваючу кризу на ринку, за перше півріччя страховик наростив всі основні фінансові показники, у тому числі відбулося зростання премій на 22% і виплат на 58%.

ТОП-менеджери озвучили плани компанії на найближчі роки і відповіли на численні запитання журналістів. Обговорювалися найрізноманітніші теми: від злиттів і поглинань, перспектив ринку, технологій та напрямків інвестування до "страховок на здачу" і добровільного страхування домашніх тварин.

Представники ЗМІ обговорили з керівниками «Арсенал Страхування» актуальні проблеми страхового ринку України, отримали відповіді на свої самі каверзні питання і поспілкувалися в неформальній обстановці з експертами компанії.