Понад 700 дітей отримали допомогу від благодійного фонду «Даруємо радість»

26/06/2017

Понад 700 дітей отримали допомогу від благодійного фонду «Даруємо радість»

Кожна дитина має право на те, щоб бути щасливою, не залежно від свого фінансового становища.

Благодійний фонд «Даруємо радість», який ми підтримуємо фінансово, поділився успіхами за два місяці роботи. Це історія про щоденні маленькі перемоги, які роблять життя інших трішечки кращим.

«Даруємо радість» – це команда спеціалістів, які допомагають дітям-сиротам, дітям з малозабезпечених сімей, дітям з інвалідністю та молоді готуватися до самостійного життя шляхом освітніх і тематичних програм. У квітні і травні цього року працівники фонду провели 25 годин психологічних тренінгів, 68 годин розвиваючих занять, а також чимало індивідуальних консультацій та заходів.

На тренінгових заняттях діти ознайомилися з соціальними темами «Мої права та обов'язки в суспільстві», «Комунікація, мої очікування від майбутнього життя», «Розвиток впевненості в собі» та зробили ще один крок у підготовці до дорослого життя.

Також їм вдалося відвідати професійно-орієнтовані екскурсії в компанії «Київстар», «Киддисвит», пізнавальні екскурсії в музей раритетних автомобілів «Музей машини часу», ковальську майстерню з майстер класом з кування, міську бібліотеку та інші заходи.

Після закінчення програми «Крок у доросле життя» всі випускники отримали різноманітні практичні подарунки. Але ніяка річ не може замінити живого спілкування, тому команда фонду організувала «Літній клуб», щоб забезпечити хороший відпочинок та підтримати їх перед стартом у доросле життя.

На сьогодні в програмах фонду бере участь понад 700 дітей. СК «Арсенал Страхування» підтримує проекти, сфокусовані на розвитку молодих людей, тож бажає фонду «Даруємо радість» розвиватися і впевнено робити свою важливу для суспыльства справу.