СК «Арсенал Страхування» відшкодувала автовласнику збиток внаслідок пожежі автомобіля

10/05/2017

СК «Арсенал Страхування» відшкодувала автовласнику збиток внаслідок пожежі автомобіля

Страхові випадки бувають найрізноманітнішими. Один із них трапився з автомобілем нашого клієнта. Інцидент відбувся вночі на подвір’ї приватного будинку, коли власник авто мирно спав, не підозрюючи про небезпеку. Полум’я побачив сусід, виявилось, що в автомобілі Ford Mondeo 2015 року сталося коротке замикання проводки, внаслідок чого розпочалась пожежа. На жаль, загасити вогонь не вдалося.

Згідно з умовами страхового договору та оцінками експертів СТО, сума відшкодування становить 500 тис. грн. Автомобіль був застрахований за програмою КАСКО «ALL RISKS», тому випадок розцінюється як страховий ризик і збиток підлягає відшкодуванню. Попри стресову ситуацію, наш клієнт залишився задоволеним послугами СК «Арсенал Страхування».

Ми несемо відповідальність за свою справу, шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та надаємо широкий вибір продуктів. Поліс КАСКО від СК «Арсенал Страхування» гарантує повний захист від будь-яких випадковостей.

Основні умови страхування КАСКО:

  • Франшиза 0% за ризиком ДТП.
  • Ремонт на авторизованому СТО.
  • Будь-який водій на законних підставах. Не важливо, хто знаходився за кермом під час настання страхової події. Страховий договір залишається дійсним.
  • Виплата відшкодування без урахування фізичного зносу. З часом авто «зношується», – а ми відшкодуємо вартість нових запасних частин.
  • Неагрегатна страхова сума. Ви отримуєте всю суму страхового відшкодування не залежно від кількості попередніх аварій та виплат.

Дізнатися більше про всі актуальні програми страхування можна за посиланням: https://www.arsenal-strahovanie.com/product/transport

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.