СК «Арсенал Страхування» виплатила 724 тис грн. внаслідок ДТП

20/04/2017

СК «Арсенал Страхування» виплатила 724 тис грн. внаслідок ДТП

Щодня на дорогах України трапляються десятки аварій, що завдають шкоду майну та здоров’ю людей. 1 квітня 2017 р. СК «Арсенал Страхування» здійснила виплату своєму клієнту в розмірі 724 тис. грн. внаслідок ДТП. Інцидент трапився наприкінці лютого у Запоріжжі. Автомобіль Ford Mondeо не надав перевагу в русі автомобілю Аudi А8, чим спричинив ДТП. У результаті аварії Аudi А8, застрахована в СК «Арсенал Страхування» за програмою КАСКО, зазнала серйозного пошкодження.

Вартість автомобіля клієнта становить 1,7 млн. грн. Згідно з умовами страхового договору та оцінками експертів СТО, транспортний засіб не підлягав відновленню з економічної точки зору. Фахівці визнанали повну загибель автомобіля. СК «Арсенал Страхування» здійснила відшкодування власнику відповідно до страхової суми за договором страхування з вирахуванням вартості залишків автомобіля. Таким чином, власнику вдалося отримати повну компенсацію за неочікувані збитки.

Поліс КАСКО від СК «Арсенал Страхування» гарантує повний захист від будь-яких випадковостей.

Основні умови страхування КАСКО:

- Франшиза 0% за ризиком ДТП.

- Ремонт на авторизованому СТО.

- Будь-який водій на законних підставах. Не важливо, хто знаходився за кермом під час настання страхової події. Страховий договір залишається дійсним.

- Виплата відшкодування без урахування фізичного зносу. З часом авто «зношується», – а ми відшкодуємо вартість нових запасних частин.

- Неагрегатна страхова сума. Ви отримуєте всю суму страхового відшкодування не залежно від кількості попередніх аварій та виплат.

Дізнатися більше про всі актуальні програми страхування можна за посиланням: https://www.arsenal-strahovanie.com/product/transport

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.