СК «Арсенал Страхування» надала фінансову підтримку благодійному фонду «Даруємо радість»

10/04/2017

СК «Арсенал Страхування» надала фінансову підтримку благодійному фонду «Даруємо радість»

Відтоді як 11 років тому, Максим Туз організував компанію, в її основу була покладена місія служіння людям та захист їхнього добробуту. З думкою про те, що бізнес в Україні має бути відповідальним, компанія функціонує і зараз, підтримуючи і розвиваючи культурне і суспільне життя українців. Щодня керуючись принципами корпоративної соціальної відповідальності, СК «Арсенал Страхування» зосереджує увагу на актуальних соціальних проблемах і потребах і бере активну участь у різноманітних благодійних акціях, спрямованих на допомогу іншим, дбає про захист довкілля, підтримує молоді таланти та дотримується корпоративної етики.

Ще однією організацією, котрій компанія в особі Голови наглядової ради Олександра Солопа надає фінансову підтримку, став благодійний фонд «Даруємо радість». Це команда спеціалістів, які допомагають дітям-сиротам, дітям з малозабезпечених сімей, дітям з інвалідністю та молоді готуватися до самостійного життя шляхом освітніх і тематичних програм. Професійні педагоги та психологи розробляють розвиваючі тренінги, адаптовані спеціально під кожну дитину. На даний час під опікою фонду знаходиться чотири інтернати, а в програмах допомоги задіяні понад 1000 дітей різного віку.

«Вирішення суспільних проблем має бути невід’ємною частиною стратегічного менеджменту будь-якого успішного бізнесу, який діє в межах нашої країни, закладаючи основні засади корпоративної відповідальності у кожен напрямок своєї діяльності. Загалом ми щороку інвестуємо в суспільно корисні проекти, в основному вони пов’язані з підтримкою дітей та молодого покоління. Фінансове та матеріальне забезпечення – це, звичайно, першочергове завдання, але виявилося, що для дітей ще більш важливою є моральна допомога дорослих, особливо для тих, хто, зважаючи на обставини, її не має. В першу чергу ми підтримуємо проекти, основний фокус яких скерований саме на розвиток молодих людей в майбутньому, тому звернули увагу на роботу фонду «Даруємо радість», який акцентує на цьому свою діяльність. Сподіваюся, що разом ми зможемо здійснити ще більше дитячих мрій», – поділився думками Голова наглядової ради СК «Арсенал Страхування» Олександр Солоп.

Також компанія отримала слова подяки від команди благодійного фонду. «Багато років ми навчаємо дітей та молодь із інтернатів, без батьків, із неблагополучних сімей, як бути самостійними та готуємо до реального життя. З нашої сторони є готовність діяти, цікаві рішення, нові ідеї, єдине, що для всього цього потрібні кошти, як інструмент реалізації мети. Тому хочу висловити слова подяки компанії «Арсенал Страхування», що допомагає в цій справі, що довіряє та інвестує гроші в нашу молодь – майбутнє України» – висловила вдячність директор благодійного фонду «Даруємо радість» Шелест Ольга.

Якщо кожен зробить трішки добра для іншого, то добра в світі буде більше. СК «Арсенал Страхування» завжди керується цим кредо і діє за його простим принципом.

Будьте відповідальними! ;-)