СК «Арсенал Страхування» виплатила рекордну кількість щотижневих відшкодувань загальною сумою близько 12 млн. грн.

06/03/2017

СК «Арсенал Страхування» виплатила рекордну кількість щотижневих відшкодувань загальною сумою близько 12 млн. грн.

Традиційно СК «Арсенал Страхування» оголошує загальну суму виплат своїм клієнтам, яку компанія здійснює за тиждень. У період з 27 лютого по 03 березня 2017 року компанія виплатила рекордні 11 778 114 грн. відшкодувань, більша частина яких припадає на відшкодування за програмами КАСКО, ОСЦПВ, а також різними програмами страхування майна. Сума виплат по КАСКО становить – 2 533 625,45 грн., по ОСЦПВ – 1 044 943,93 грн., по майну – 7 906 268,00 грн., відповідно на залишок припадають виплати за іншими видами страхування.

«Високий показник виплат свідчить про загальний рівень надійності страхової компанії. Команда СК «Арсенал Страхування» пишається тим, що цей рівень постійно зростає, і клієнти обирають компанію в якості матеріальної опори та захисту. Саме тому наші рейтинги базуються не лише на ціновій оцінці продуктів, а, перш за все, – на фінансовій стабільності, яку демонструють швидкість та якість здійснених виплат», – коментує подію Сергій Авдєєв, Голова Правління СК «Арсенал Страхування».

Дізнатися більше про діючі програми автострахування ви можете за посиланням: https://www.arsenal-strahovanie.com/ru/product/transport

CК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) – компанія №1 на національному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн грн. Середній термін виплат по масовим збитків не перевищує 5-ти робочих днів.