Запитання-відповіді

 • Перелік документів у разі смерті Страхувальника

  1. Заява. У заяві обов'язково вказати свою поштову адресу (з індексом) та контактний номер телефону;
  2. Копія паспорта (1,2 стор. та прописка) та ІПН заявника;
  3. Копія свідоцтва про смерть (завіреного нотаріально);
  4. Довідка (довідки) органів МВС із зазначенням обставин події (якщо ці органи були задіяні в розслідуванні обставин) або інших органів, що були причетні до розслідування обставин смерті;
  5. Копія договору страхування.
  6. Копія довідок (виписок) про причину смерті від медичного закладу.

 • Перелік документів при настанні страхового випадку – У разі присвоєнні інвалідності

  1. Заява. У заяві обов'язково вказати свою поштову адресу (з індексом) та контактний номер телефону; 2. Копія паспорта (1,2 стор. та прописка) та ІПН заявника; 3. Довідка (довідки) органів МВС із зазначенням обставин події (якщо ці органи були задіяні в розслідуванні обставин); 4. Копія договору страхування. 5. Копія довідок (виписок) від медичного закладу. 6. Довідка МСЕК про присвоєння групи інвалідності.

 • Перелік документів при настанні страхового випадку – У разі травми або захворювання

  1. Заява. У заяві обов'язково вказати свою поштову адресу (з індексом) та контактний номер телефону; 2. Копія паспорта та (1,2 стор. та прописка) і ІПН Страхувальника; 3. Довідка (довідки) органів МВС із зазначенням обставин події (якщо ці органи були задіяні в розслідуванні обставин); 4. Копія договору страхування. 5. Копія виписки з медичної карти стаціонарного хворого, завірена підписом і печаткою медичної установи. 6. Результати досліджень, лікарських призначень, довідок, які підтверджують отримання тієї чи іншої травми або захворювання, зазначеного в умовах Договору страхування.

Надсилайте свої запитання
і ми обов'язково відповімо

logo

©2017 ПрАТ «Страхова компанія «Арсенал Страхування»»